wynajem busów, przewóz osób, wynajem busów Warszawa,

O nas
czyli kim jesteśmy i jak dzialamy

Jesteśmy firmą, której glówną domeną prowadzenia działalności gospodarczej stal się bezpieczny wynajem busów na potrzeby przewozu osób. Państwa czas jest dla nas ogromnie cenny, jednak dla Waszego dobra nigdy nie przekładamy go nad bezpieczeństwo pasażerów. Może właśnie dlatego wciąż zdobywamy nowych klientów, a Ci, którzy skorzystali z naszych usług wracają do nas ponownie.

W skład naszej floty wchodzą busy, mikrobusy i autokary, które wyposażone są we wszelkie urozmaicające i umilające trudy podróży, a także zwiększające bezpieczenstwo akcesoria, takie jak: dwustrefowe klimatyzacje, dvd, mikrofon, indywidualne nagłośnienie i nawiewy, komfortowe fotele odchylane i rozsuwane z szerokimi poduszkami i skórzanymi wstawkami i podłokietnikami, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Nasi kierowcy posiadają dużą wiedzę ogólna, charakteryzują się dyskrecją, a w zakresie bezpieczeństwa pasażerów gotowi są do udzielenia wszelkiej pomocy w dostępnym zakresie możliwości i umiejętności. Ważną cechą naszych kierowców jest wysoka kultura osobista i nienaganne maniery.

Jako firma zajmująca się transportem osób posiadamy wymagane ustawowo uprawnienia, a tym samym licencję krajową jak i zagraniczną na przewóz osób. Na życzenie klientów możemy więc pojechać wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego zleceniodawca. Jednak kierując się dobrem zleceniodawców i mając na względzie ich wydatki, zawsze doradzamy ekonomiczne rozwiązania, korzystne dla klientów. Dlatego też w głównej mierze obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.

Cieszymy się, że wciąż przybywa osób, które obdarzają nas swoim zaufaniem, bo przecież to klienci są wyznacznikiem oceny naszej pracy.

Naszym klientom:

  • udzielamy zniżek i rabatów na wynajem busów, autokarów i limuzyn dla stałych klientów oraz przy wynajmie większej ilości pojazdów
  • wynajmujemy busy, autokary i limuzyny na godziny oraz ryczałtami dziennymi na wyjazdy pobytowe
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować usługę w zależności od potrzeb zamawiających