wynajem busów, przewóz osób, wynajem busów Warszawa,

Wynajem busów dla firm
oferta dla firm na stałe lub jednorazowe przewozy osób


W sytuacji, gdy firma ma potrzebę przetransportowania pracowników lub gości nie musi posiadaćna stanie swojego wyposażenia busa lub samochodu służobwego. Lepszym, a w ogólnym rozrachunku bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem busów w firmie specjalizującej się transportem osób.

Korzystanie z usług firm zewnętrznych (outsourcing), działających w branży transportu osób, to najtańszy sposób rozwiązania przewozu osób. Utrzymanie, eksploatacja i konserwacja floty wiąże się z potrzebą posiadania zaplecza technicznego, miejsca garażowego, ponoszenia kosztów eksploatacji i utrzymania dodatkowych stanowisk do jej obsługi.
W zakresie transportu osób nasze usługi obejmują:

  • przewóz osób na stałej linii (wynajem busów do przewozu osób na stałej trasie tj. dowóz do miejsca prac i powrót, w razie potrzeby wynajem busów do stałej dyspozycji na miejscu prac)
  • przewóz osób na konferencje i szkolenia (wynajem busów do przewozu osób na miejsce spotkań i powrót, możliwość wynajmu busów, na miejscu spotkania do stałej dyspozycji na czas trwania szkoleń, czy konferencji)
  • wycieczkowe przewozy osób (wynajem busów do przewozu grup na miejsce docelowe i powrót, transport osób na miejsce oraz - podobnie jak w poprzednich przypadkach - wynajem busów na wycieczki w miejscu docelowym)
  • przewóz osób na wydarzenia sportowe (wynajem busów do przewozu osób (zawodników) i zakładowych drużyn sportowych na zawody sportowe